Ferie to czas odpoczynku od nauki, czas wolny, który można przeznaczyć na przyjemności. Oczywiście najbardziej wskazany byłby wypoczynek dzieci poza miejscem zamieszkania. Z uwagi na ograniczania w przemieszczaniu się osób, Pozytywne Ferie odbędą się na terenie szkoły  (sale dydaktyczne, hala sportowa, pływalnia) w terminie:

  • 14 – 18 luty (turnus I)
  • 21 – 25 luty (turnus II)

Założenia organizacyjne oraz warunki pobytu uczestników półkolonii są zgodne z wytycznymi opracowanymi przez MEN, MZ i GIS. 

Program Pozytywnych Ferii spełnia cele sportowo-rekreacyjne, edukacyjne i społeczno-wychowawcze. Wspólne zajęcia tematyczne, gry i zabawy różnego typu, wzbogacają życie dziecka i wszechstronnie wpływają na rozwój jego osobowości. Wyrabiają nie tylko sprawność fizyczną, ale także rozwijają umysł i wzbogacają wiedzę.

W ramach Pozytywnych Ferii proponujemy:

– profesjonalną opiekę w godzinach 7:30 – 16:30;

– każdego dnia cztery 90 minutowe zajęcia tematyczne: Robotyka i aktywne programowanie,  Odkrywanie i poznawanie świata przez twórcze eksperymentowanie, Kuźnia talentów młodego artysty, W zdrowym ciele zdrowy duch w tym dwa bloki sportowe na pływalni,  Gry i zabawy integracyjne

– zestaw obiadowy (zupa + danie główne + deser) w godzinach 11:30-12:00

– przekąska (np. tost z serem i szynką, hot-dog, zapiekana) w godzinach 15:30-16:00

Chcesz by Twoje dziecko skorzystało z Pozytywnych Ferii, wypełnij Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku

– pobierz Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku

– dostarcz do 25 stycznia do godziny 13:00 do szkoły wypełnioną kartę kwalifikacyjną (osobiście w godzinach pracy sekretariatu lub do skrzynki podawczej przy wejściu główny do szkoły w godzinach pracy recepcji szkolnej lub prześlij skan na adres a.pellowska@pozytywneinicjatywy.pl, z uwagi na konieczność zgłoszenia wypoczynku  termin jest ostateczny.

– do karty kwalifikacyjnej dołącz potwierdzenie uiszczenia opłaty (paragon, potwierdzenie przelewu) 250 zł (za jeden turnus) pokrywającej część kosztów wypoczynku dziecka, opłatę można dokonać gotówkowo lub bezgotówkowo (kartą, blikiem) w sekretariacie szkoły albo zlecić przelew na konto bankowe w tytule przelewu wpisując imię i nazwisko dziecka.

Nr 23 1090 1102 0000 0001 2323 5376 rachunku do wpłat za pośrednictwem przelewu bankowego Santander Bank Polska S.A. Właściciel – Pozytywne Inicjatywy – Edukacja sp. zo.o.