Laureaci i finaliści

Rok szkolny 2021/2022

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny Laureat Karol Szczygieł
  • Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego Laureatka Hanna Uszlińska
  • Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego Laureat Albert Piechowski, Finalistka Julia Lizoń;
  • Wojewódzki Konkurs Informatyczny Laureat Adam Bogdanowicz, Finaliści Kuba Kuczyński, Konrad Siciński
  • Wojewódzki Konkurs z Fizyki Finalista Karol Szczygieł
  • Wojewódzki Konkurs z Chemii Finaliści Zuzanna Marusiak, Barbara Tatarczuk, Maksymilian Karnasiewicz, Karol Szczygieł
  • Ogólnopolska XVII Olimpiada Matematyczna Juniorów Laureat Karol Szczygieł
  • Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna Finalista Adam Bogdanowicz

Rok szkolny 2020/2021

  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny na temat historii oręża i losów żołnierza Laureat Aleksander Stawiany
  • Wojewódzki Konkurs Informatyczny Laureaci Wiktoria Żochowska, Adam Bogdanowicz; Finaliści Maksymilian Sobolewski, Konrad Siciński
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny Finaliści Maksymilian Sobolewski, Karol Szczygieł
  • Wojewódzki Konkurs z Fizyki Laureat Maksymilian Sobolewski; Finalistka Julia Bułat
  • Wojewódzki Konkurs z Chemii Laureatka Wiktoria Stencel

Rok szkolny 2019/2020

  • Wojewódzki Konkurs Informatyczny Laureaci Michał Łysiak, Maksymilian Sobolewski; Finalistka Wiktoria Żochowska
  • Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego Finalistka Marta Zwolińska
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Laureatka Aleksandra Przygoda
  • Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego Laureat Cyryl Piechowski
  • Ogólnopolska Olimpiada Historyczna Juniorów Laureat Aleksander Stawiany

Rok szkolny 2018/2019

  • Wojewódzki Konkurs z Biologii Laureatka Jagoda Rink; Finalistka Pola Zastawska
  • Wojewódzki Konkurs Informatyczny Laureat Piotr UszyńskiFinalista Michał ŁysiakSzymon Gawin
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny Finalistka Zuzanna Szporko 
  • Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego Finalistka Zofia Lipka
  • Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego Finalistki Zofia LipkaAleksandra Przygoda
  • Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego Finalista Cyryl Piechowski